Загальна кількість переглядів сторінки

Шукати в цьому блозі

Loading...

пʼятниця, 30 жовтня 2009 р.

ОГОЛОШЕННЯ! Вечори Співаного Слова змінюють прописку

Це таки сталося. Вірніше, ще не до кінця сталося, бо нова адреса прописки/реєстрації буде повідомлена трохи згодом, але ми її вже активно шукаємо. І нема на то ради!
На самому початку ми хотіли, щоби наша спільнота:
  1. створилася
  2. розвивалася і переросла в клуб співаної поезії
  3. залучала все більше людей, й здебільшого, молодого віку.
Тепер нам це просто доведеться робити мусово, адже в Будинку письменників склалася така ситуація, коли подальше проведення кожного наступного вечора неминуче опиниться під загрозою зриву. Через фінансові негаразди скасована посада техніка, який є матерально відповідальною особою і повинен відчиняти зал, вмикати апаратуру, сидіти допізна, поки йде вечір. Цей раз зал відкривав і з нами сидів директор Будинку письменників особисто. Ні, вечори ще проводити можна, але раніше - о 16-тій, о 15-тій, о 14-тій - але то вже не вечір. То дитячий ранок якийсь. Та й працює весь наш контингент. Або вчиться. А значить, це не підходить.
Отже, мусимо дякувати Будинку письменників і йти в мандри. Добре, що вони в нас були - ці три роки, за які вдалося досить багато зробити. У 2007-му ми приймали відбірковий тур "Срібної підкови", в цьому році, відсвяткувавши 20-ліття української співаної поезії, та намагаючись відродити луцький "Оберіг", інспірували чи то спонукали Віктора Нестерука до втілення і матеріалізації його давнього проекту "Дикий Мед". А проект пролежав добрих 7-8 років у шухляді і, на фестивальному безриб'ї, виринув у Сколе. Дійсно, досить продуктивно відсвяткувала україномовна бардівська громада своє 20-ліття.
А ще про сам вечір 20-ліття. Це просто фестиваль був, а не вечір. Від Луганщини до Волині, від Сум до Львова - така була географія тих, хто приїхав виступити, сказати добре слово, заспівати пісню й поспілкуватися з друзями.
Отже, нове місце прописки вечорів мусить бути таким, аби залучати побільше нових слухачів і нових співців. Кількість мусить переростати в якість.
Будемо працювати.

 
 
 
 
 
   
 
 
 

1 коментар:

  1. Щодо "Дикого меду" - було б не погано, якщо б матеріалізувався ще й диск записів з фестивалю. Пан Віктор обіцяв, але боюся, щоб не вийшло як записами "Срібної підкови" (за 2007 рік диск не вийшов взагалі; за 1996 рік фестивальні записи перевидали, але таким тиражем, що дістати - нереально). Якщо нема можливості/коштів - було б непогано видати хоча б інтернет-версію (чи просто "викласти", так як то зробили з записами з першої Червоної Рути). Все таки, там є цікаві (і якісні!) речі, шкода, що отак пропадають, порохом припадають.. На фестивалі відносно мало людей ходить, а от в інтернеті зараз є всі. То була б непогана популяризація, як для окремих авторів-виконавців, так і для жанру загалом.

    Успішного вам переїзду!

    ВідповістиВидалити